KBE70

kbe70

„KBE70“ – penkių kamerų, 70 mm pločio plastikinis langas, kurį galima įstiklinti vienkameriniu ir dvikameriniu stiklo paketais. Šilumos laidumo koeficientas – nuo U=1,1 W/m²K iki U=1,4 W/m²K. Visos standartinės spalvos. Patraukli kaina.

KBE88 MD

kbe88md

„KBE88 MD“ sistemos langai yra 6 kamerų, 88 mm rėmo pločio. Langai dažniausiai stiklinami trijų stiklų paketais. Profilis yra su vidurine tarpine, taip pat galimybė papildomai apšildyti profilį specialiais įkišalais. Šilumos laidumo koeficientas – nuo U=1,0 W/m²K iki U=0,8 W/m²K. Visos standartinės spalvos. Tinka pasyviems namams.

Schuco Corona CT70 Classic

ct70-classic

„Schuco Corona CT70 Classic“ – aukštos kokybės, vokiški, penkių kamerų, 70 mm pločio langai. Stiklinami dvistikliu arba tristikliu paketais. Šilumos laidumo koeficientas – nuo U=1,1 W/m²K iki U=1,4 W/m²K. Labai didelis spalvų pasirinkimas. Puikiai tinka ir renovuojamiems, ir naujiems namams.

Schuco Corona CT70 CAVA

ct70-cava

„Schuco Corona CT70 CAVA“ – išskirtinės kokybės ir dizaino langai, kurių varčios plotis yra 82 mm. Dėl šios išskirtinės savybės galima stiklinti iki 48 mm storio dvikameriniu stiklo paketu ir taip padidinti lango šilumines savybes iki U=1,0 W/m²K. Labai didelis spalvų pasirinkimas. Tai ilgalaikė investicija už patrauklią kainą.

Schuco Corona SI82

si82

„Schuco Corona SI82“ sistemos langai yra puikus pasirinkimas statant „šiltą namą“. Šešių kamerų profilis, 82 mm rėmo storis užtikrina geras lango šilumines savybes, kurios yra nuo U=1,0 W/m²K iki U=0,8 W/m²K. Labai platus spalvų pasirinkimas patenkins net išrankiausią užsakovą.

Plastikinio profilio durys

Langai ir durys iš plastiko (PVC) profilių

Plastikinio profilio durys – tai patikimos „Schuco“ arba KBE vokiško profilio durys, kurios gali būti įstiklintos įvairių rūšių stiklo paketais, taip pat didelis spalvų ir formų pasirinkimas. Patikimos, penkių taškų spynos, didelis rankenų pasirinkimas.

Schuco Corona CT70 HS

ct70-hs

„Schuco Corona CT70 HS“ plastikinės pakeliamosios stumdomosios durys ypač tinka terasoms, balkonams ir žiemos sodams. Patogumą užtikrinančių ir energiją padedančių taupyti savybių dėka ši sistema rinkoje tapo populiariausiu gaminiu. Iš sistemos „Corona CT 70 HS“ profilių gaminamos ir stumdomosios durys „EasySlide“, kurias spėjo pamėgti statytojai ir architektai.