Klaipėdoje įsikūrusi aukščiausios kokybės aliuminių langų, durų, fasadų gamybinė įmonė specializuojasi sudėtingų statybos konstrukcijų iš aliuminio ir stiklo gamybos srityje. Šimtmečius statyboje naudojamas aliuminis jau įrodė savo kokybę bei ilgaamžiškumą. Todėl šiandienos statybos nebeįsivaizduojamos be aliuminių konstrukcijų.

Aliuminiai langai Klaipėdoje – sudėtingiems šiuolaikiškiems projektams įgyvendinti

Šiuolaikinės statybos tendencijos kelia vis didesnius reikalavimus gaminiams iš aliuminio. Geriausias pavyzdys – aliuminiai langai, gaminami Klaipėdoje. Dažniausiai jie pasirenkami, kai reikia tvirtų konstrukcijų, siekiama įrengti didelių gabaritų langus, todėl aliuminių langų sistemos neretai sutinkamos pramoniniuose objektuose. Aliuminiai langai atsiperka dėl savo ypatingai ilgo eksploatacinio laikotarpio, kuris trunka apie 80 metų. Ypač populiarūs dideli langai suteikia daug šviesos ir estetiškai patrauklų vaizdą. Lyginant aliuminius langus su plastikiniais ar mediniais langais, galima pastebėti, jog aliuminiai langai suteikia neribotas konstrukcinių sprendimų su nestandartiniais matmenimis galimybes, geriau izoliuoja garsą, yra ilgaamžiškesni, atsparesni drėgmei nei plastikiniai ar mediniai langai.

Aliuminiai langai yra moderni bei patikima investicija visam gyvenimui, nes bėgant metams jie nepraranda savo savybių, yra patvarūs, ilgaamžiai. Klaipėdoje gaminami aliuminiai langai išsiskiria puikiu dizainu, prestižiškumu bei dideliu stabilumu. Šie aliuminiai langai gali būti naudojami esant dideliam aplinkos temperatūrų skirtumų intervalui, yra ekologiški, nedegūs, taip pat pritaikomi įvairiausiose statybos srityse. Klaipėdoje esančios įmonės UAB „Langų parkas“ gaminiai nereikalauja kasdienės priežiūros, tereikia laikas nuo laiko juos nuplauti. Ypatingos aliuminio savybės suteikia galimybę iš šio metalo gaminti siauras profilių sistemas, kurios leidžia šviesai maksimaliai prasiskverbti į pastato vidų. Be to, aliuminiai langai yra ypač patogūs automatizavimo požiūriu.

Itin populiariai plačiaformatei stiklo fasado sistemai, didelių gabaritų langams skverbiantis į individualių namų statybą, konstruojant didesnius stiklo gaminius, pavyzdžiui, fasadus ar žiemos sodus, racionalus pasirinkimas – Klaipėdoje iš aliuminio profilių gaminami aliuminiai langai. Naudojant šiuos profilius galima sukonstruoti palyginti sudėtingus gaminius be papildomų standinančių priemonių ar elementų. Todėl aliuminiai langai yra nepakeičiami ten, kur būtinos tvirtos konstrukcijos ar susiduriama su komplikuotais techniniais sprendimais. Taip pat svarbu atsižvelgti į vartojimo intensyvumą: dažno varstymo langus ar stabilias įėjimo duris rekomenduojama gaminti būtent iš aliuminių profilių, nes jie nesiderfomuoja.

Aliuminio konstrukcijų skirstymas

Aliuminiai profiliai pagal panaudojimą gali būti skirstomi į dvi grupes: šaltus ir šiltus. Šalti aliuminiai profiliai yra skirti vidaus gaminiams, šilti – išorės. Vidaus gaminių grupei priskiriamos pertvaros, vitrinos vidaus durys bei kiti gaminiai. Išorės gaminiais laikomi visi gaminiai, kurie atlieka atitvaro tarp pastato vidaus ir išorės funkciją. Tai aliuminiai langai, fasadai, durys, taip pat vitrinos, žiemos sodai bei kitos panašios konstrukcijos. Šiltos aliuminio profilių sistemos gaminamos su termoizoliaciniu tilteliu.

Priešgaisrinės aliuminio konstrukcijos – aliuminiai langai, durys bei vitrinos – gaminamos iš aliuminio profilių, kuriuos jungia stiklo pluoštu armuoto poliamido terminis intarpas, sudarantis trijų kamerų profilį. Profilių kameras užpildant silikato cemento intarpais bei naudojant kitus specialus intarpus, gaunama gaisro atveju būtina izoliacija.

Aliuminiai langai Klaipėdoje – iš patikimų, žymiausių profilių

Klaipėdoje esanti gamybos įmonė gaminiams iš aliuminio naudoja Europoje gerai žinomų „Schüco International“, „Reynaers“ profilių sistemas. Aliuminių langų gamybai naudojami įvairūs aliuminiai profiliai, kurie parenkami atsižvelgiant į konkrečius reikalingo gaminio parametrus. Savo klientams „Langų parkas“ gali pasiūlyti plačią elegantiškų profilių „CS 59 Pa“ gamą, neizoliuotomis funkcinio stiliaus aliuminėmis konstrukcijomis. Tai vienkameriniai profiliai skirti vidaus pertvaroms ir kitoms vidaus konstrukcijoms. Klaipėdoje esančioje gamybos įmonėje gaminiams iš aliuminio taip pat naudojama „CS 77“ izoliuotų trijų kamerų sistema skirta aliuminiams langams ir durims. Stiklo pluoštu armuotos poliamido juostelės su briaunuotomis arba įdubusiomis kameromis užtikrina aukštą šilumos izoliacijos lygį. Be to, UAB „Langų parko“ aliuminių profilių sistemų pasiūlą Klaipėdoje sėkmingai papildo „CS 86 High Insulation“ daugiakamerinė, energetiškai ypač taupi sistema aliuminiams langams ir durims, kurioje puikiai derinamas estetiškas dizainas ir gera šilumos izoliacija.

Klaipėdoje sutelkta profesionali „Langų parko“ surinkėjų-montuotojų komanda visada ras Jums tinkamiausią sprendimą. Vieni geriausiai matomų mūsų įmonės darbų, kai buvo pritaikyti aliuminiai langai, pavyzdžiai yra Klaipėdos universiteto auditorijų ir konferencijų salių kompleksas „Aula Magna“ bei prekybos centras „Studlendas“. Šiuo atveju miesto architektūra Klaipėdoje papildyta aukštos kokybės vitrininiais aliuminiais langais. Dideli stiklų plotai pastatų fasaduose suteikė jiems išskirtinio modernumo bei estetiškumo.