Apie įmonę

UAB „Langų parkas“ – tai langų, durų, fasadų gamybinė įmonė, savo klientams siūlanti geros kokybės produkciją iš plastiko ir aliuminio. Įmonės specializacija – sudėtingos statybos konstrukcijos iš stiklo ir aliuminio. Sukaupta ilgametė darbuotojų patirtis leidžia įgyvendinti sudėtingus ir didelių apimčių projektus.

Įmonės produkcija pagaminta iš Europoje gerai žinomų Vokietijos gamintojų „Schüco International“ ir „KBE“ bei Belgijos gamintojo „Reynaers“ profilių. Šių gamintojų medžiagos atitinka visus privalomuosius ES standartus, kaip ISO 9001 bei DIN normatyvų reikalavimus. Mūsų įmonės gaminiai atitinka EN14351-1 reikalavimus. Įmonei svarbūs rinkos pokyčiai, todėl nuolat domisi naujovėmis ir investuoja į gamybos tobulinimą ir modernizavimą.

TIKSLAS

Pareigingas terminų laikymasis, sutarties įsipareigojimų vykdymas, lankstus bendradarbiavimas, profesionalios konsultacijos ir aukščiausia gaminių kokybė.

VERTYBĖS

Kokybė – siekiame gaminti tik aukščiausios kokybės gaminius, pasitelkdami pažangiausias technologijas ir inovatyvius sprendimus.
Lankstumas – siekiame įsigilinti į kliento poreikius ir galimybes, rasti tinkamiausią sprendimą.
Atsakomybė – siekiame pagarbaus, pasitikėjimu paremto bendradarbiavimo ir prisiimame atsakomybę už atliktus darbus.
Tobulėjimas – siekiame nuolatinio tobulėjimo, nes tai yra svarbiausias sėkmingos įmonės veiklos variklis.

Sertifikatai

gazele-2015
spsc
crefocert

Partneriai

reynaers schueco profine etna stiklucentrs skpstiklas reimpex