UAB „Langų parkas“ specializuojasi langų, durų, fasadų gamyboje iš aliuminio ir stiklo. Aliuminio stiklo konstrukcijos – viena pagrindinių įmonės specializacijos sričių, kurioje per daugelį darbo metų sukaupėme turtingą teorinių žinių bagažą ir įgijome vertingos patirties. Visa tai suteikia galimybę dirbti su sudėtingais projektais, priverčiančiais dar labiau tobulėti, užtikrinti klientams atliekamų darbų kokybę, ilgaamžį rezultatą.

Įmonė dirba tik su žinomais Vokiečių gamintojo „Schüco International“ ir „KBE“ bei Belgijos gamintojo „Reynaers“ profiliais, atitinkančiais aukščiausius ES normatyvinius reikalavimus. Tokios aliuminio stiklo konstrukcijos, pasižyminčios griežčiausių reikalavimų atitikimu, užtikrina patikimą konstrukcinį stabilumą, ilgaamžį gaminių savybių išsaugojimą.

Aliuminio stiklo konstrukcijos ir pagrindinės savybės

Aliuminio stiklo konstrukcijos pirmiausia išsiskiria savo estetine išvaizda, savitumu. Toks statinys ar jo priestatas, pavyzdžiui, prie namo įrengta stiklinė terasa, suteikianti namui originalumo, autentiškumo, savaime, be didelių pastangų išsiskirs iš aplinkos. Estetines galimybes gerokai praplečia tai, jog prie stiklo konstrukcijų gali būti derinamos metalo, medžio ir kitų medžiagų detalės, kurios neužgožia, o dar geriau atskleidžia aliuminio stiklo konstrukcijos savitumą.

Aliuminio stiklo konstrukcijos pasižymi aukšta kokybe. Tai daug patvaresnė, ilgaamžiškesnė konstrukcija nei plastiko. Plastikas nėra atsparus neigiamoms gamtos sąlygoms, kai tuo tarpu stiklas visą laiką išlaiko savo savybes ir lieka nepakitęs. Palyginti plastiko ir stiklo estetines savybes taip pat nesudėtinga – tereikia įsivaizduoti namų terasą iš abiejų žaliavų. Jei iš aliuminio stiklo konstrukcijos sumontuota terasa bus šviesi, atvira, joje vyraus didesnės erdvės pojūtis, tai terasoje, kurią supo plastikas, ar tik plastikinis stogas – to pakanka, jog erdvė taptų suspausta, slegianti.

Dar vienas aspektas – saugumas. Visos aliuminio stiklo konstrukcijos yra gaminamos su grūdintu stiklu, todėl net jam dūžtant niekas nenukentės. Duždamas įprastas stiklas pabyra į aštrias šukes, kurios gali padaryti neatitaisomos žalos, o grūdintas stiklas dūžta į daugybę mažų neaštrių, nežalojančių detalių, tad visos aliuminio stiklo konstrukcijos (langai, durys, fasadai) pasižymi aukštais saugumo reikalavimų atitikimais.

Šviesos pralaidumas. Pamirškite tamsias, uždaras, slegiančias patalpas – įsikurkite šviesiose, atvirose patalpose! Aliuminio stiklo konstrukcijos leidžia sukurti tokį fasadą, pro kurio langus namus kasdien džiugins natūrali dienos šviesa, apgaubianti jaukumu. Kuo daugiau šviesos – tuo žmogus geriau jaučiasi, be to, mažiau resursų eikvojama dirbtiniam patalpų apšvietimui.

Aliuminio stiklo konstrukcijos gali būti naudojamos vidaus interjero kūrimui. Jos yra berėmės, todėl kuria didesnės erdvės įspūdį, dėl ko patalpos atrodo atviros, jaukesnės.

Aliuminio stiklo konstrukcijos – individualių norų ir sudėtingų projektų įgyvendinimui

Moderni išvaizda, teigiamos stiklo konstrukcijų savybės lemia vis didėjančią tokių pastatų paklausą. Nustebinti, sudominti visuomenę nauju statiniu tampa vis sudėtingiau, nepakanka įprastų projektų. Tam esame mes – profesionalų komanda, pasirengusi įgyvendinti didelių užmačių projektus. Sudėtingos, naujų formų, įdomios aliuminio stiklo konstrukcijos – mums tai pati geriausia galimybė tobulėti savo srityje, atrasti ir klientams parodyti netikėtus, išskirtinius sprendimus.

Taigi, įmonė, pasitelkdama sukauptas žinias, praktinius sugebėjimus, dirbdama su aukštos kokybės medžiagomis, naudodama profesionalią įrangą, domėdamasi naujausiomis inžinerinėmis tendencijomis yra pasirengusi įgyvendinti net ir itin labai sudėtingų statinių fasadų, taip pat jų durų langų, projektus. Kviečiame aptarti pirminę ar jau gerai apgalvotą idėją ir rasti geriausią jos įgyvendinimo būdą!