CS 59 Pa

cs-59-Pa-1

„CS 59Pa“ – plati elegantiškų profilių gama elegantiškoms neizoliuotoms funkcinio stiliaus aliumininėms konstrukcijoms konstruoti už patrauklią kainą. Tai sistema, skirta statybų pramonei, siūlanti platų vienkamerinių profilių asortimentą vidaus pertvaroms ir kitoms vidaus k-cijoms. Platus pasirinkimo spektras, elegantiškumas ir funkcionalumas.

CS 77

cs-77-1

„CS 77“ – izoliuota trijų kamerų sistema langams ir durims, kurioje puikiai dera saugumas ir komfortas. Stiklo pluoštu armuotos poliamido juostelės su briaunuotomis ir / arba įdubusiomis kameromis užtikrina aukštą šilumos izoliacijos lygį.
Sistemoje galimi įvairūs estetiniai stiliai, pritaikyti šiuolaikinės architektūros tendencijoms; galima rinktis iš visų tipų į vidų ir į išorę varstomų durų bei langų. Dvejos tarpinės tarp rėmo ir varčios bei pažeminta drenažo sistema užtikrina ypač gerą apsaugą nuo vėjo ir lietaus. Galimos skirtingos vidaus ir išorės spalvos.

CS 86 High Insulation

cs-86-high-insulation-1

„CS 86-HI“ yra daugiakamerinė sistema durims ir langams, kurioje puikiai dera estetiškas dizainas, optimalus stabilumas ir gera šilumos izoliacija. Dėl izoliacinio karkaso juostelių „CS 86-HI“ būdingos Uf reikšmės ≥ 1.47 W/m²K tai yra ypač energetiškai taupi sistema. Specialios durų varčios termoizoliacinės juostelės užtikrina stabilumą bet kokiomis sąlygomis. Sistema gali būti montuojama su į vidų varstomais langais ir į vidų ar išorę varstomomis durimis (iki 3 metrų dydžio). Be to, „CS 86-HI“ durims yra siūlomi įvairiausių tipų slenksčių sprendimai, kuriuos galima pasirinkti pagal keliamus garso, šilumos ir vandens izoliacijos reikalavimus.