UAB „Langų parkas“ keičia suskilusius, sudužusius, stiklo paketus.
Norintiems šiltesnio būsto, keičiame vienkamerinius (dviejų stiklų) į dvikamerinius (trijų stiklų) paketus.
Norintiems geresnės garso izoliacijos, keičiame į geresnės garso izoliacijos stiklo paketus.
Keičiame susidėvėjusias langų ar durų gumines tarpines.

Langams gaminami vienkameriniai ir dvikameriniai stiklo paketai standartinio 1,5-2 m² dydžio, derinant šilumos laidumo, šviesos pralaidumo reikalavimus. Kuo lange daugiau stiklo (dvikameriniai stiklo paketai), tuo šviesos patenka į patalpas mažiau, bet stiklo paketas išsaugo daugiau šilumos. Todėl patalpose su mažais langais būna tamsiau ir patenka mažiau natūralios šviesos. Dideli langai praleidžia daugiau šviesos, bet tuo pačiu ir išleidžia šilumą.

Fasadams, lodžijoms, pertvaroms naudojami didesnių gabaritų stiklo paketai. Pastatų vidus tampa atviresnis. Reikalavimai ilgaamžiškumui, saugumui ir kitoms savybėms labai padidėja. Jų konstrukcijos sudėtingesnės ir sunkesnės, naudojamas storesnis ir įvairesnis stiklas su saugumo, saulės kontrolės ir kitomis funkcijomis. Tai padidina stiklo paketų kainą iki 10 kartų, todėl tokių paviršių projektavimas labai svarbus ir atsakingas.
Stogo konstrukcijoms naudojami stiklo paketai su laminuotais ir grūdintais stiklais dėl didesnio saugumo ir stogo apkrovos nuo sniego.

stiklo paketai