Šviesa, oras ir saugumas – tai trys svarbiausi mus supančios aplinkos elementai, kuriuos „Essmann GmbH“ švieslangiai sujungia į vieną visumą, užtikrindami nepriekaištingą kokybę, ilgaamžiškumą, energijos taupymą ir patikimumą. Viena investicija mes Jums suteiksime šiuos privalumus:

Mes siūlome:

  • Efektyvų, tolygiai pasiskirstantį apšvietimą
  • Natūralią ventiliaciją
  • Dūmų ir šilumos šalinimą gaisro atveju
  • Statinio energetinį efektyvumą, atitinkantį ES direktyvas

Visi švieslangiai gali būti su 2, 3 arba 4 sluoksnių kupolais, pagamintais iš aukščiausios kokybės polimerinių medžiagų. Kupolai montuojami į „Classic“ arba „Plius“ serijos rėmus. 1981 m. „Essmann GmbH“ pirmoji Europoje pasiūlė šį sprendimą.

„ESSMANN Classic“ stoglangis-švieslangis. Kupolai gaminami iš aukštos kokybės akrilo, gali būti dviejų, trijų ar net keturių sluoksnių. Sluoksniai montuojami su išskyrimais stabiliame, uždarame PVC rėme, kuris turi „lašalinę“ krašto apsaugą. Uždaras PVC rėmas taip pat apsaugo kupolų kraštus nuo mechaninių pažeidimų ir leidžia stoglangio kupolą sumontuoti greitai ir paprastai. „ESSMANN Classic“ stoglangiai-švieslangiai derinami su stoglangio pagrindais, kurie gali būti gaminami iš metalo arba PVC.

„Essmann PC-st“ stoglangis-švieslangis yra efektyvus stogo elementas, kai statinio energetiniam efektyvumui yra keliami ypač aukšti reikalavimai. Stoglangis-švieslangis stiklinamas polikarbonato lakštu arba polikarbonato lakštu ir vienu arba dviem akriliniais kupolais. Polikarbonato lakštas gali būti užpildytas „AeroTech“ geliu.

„PC-st“ privalumai:

  • puikios šilumos izoliacinės savybės
  • gera garso izoliacija
  • didelė standartinių dydžių gama
  • gali būti naudojamas apšvietimui, ventiliacijai, dūmų ir šilumos šalinimui

Stoglangiai-švieslangiai pasižymi puikiomis šiluminėmis charakteristikomis (šilumos perdavimo koeficientas (vertė nuo 0,83 W/m²K) bei puikiomis šviesos pralaidumo savybėmis.

„ESSMANN“ apvalūs ir piramidiniai stoglangiai-švieslangiai gaminami iš aukštos kokybės akrilinio stiklo, dviejų arba trijų sluoksnių. Gali būti neatidaromo ir atidaromo tipo. Neatidaromas švieslangio kupolas tiesiogiai tvirtinamas prie GRP stoglangio pagrindo. Atidaromo stoglangio kupolas montuojamas ant ventiliacinio rėmo, kuris tvirtinamas prie GRP pagrindo. Ventiliacijos rėmas yra paruoštas elektrinėms ir rankinėms atidarymo pavaroms.

  • Apvalių stoglangių-švieslangių dydžiai Ø 60 cm iki Ø 200 cm
  • Piramidinių stoglangių-švieslangių dydžiai: 80*80 cm iki 200*200 cm
svieslangis